Jak získat hypotéku na konkrétní částku, když všichni nabízejí vyšší sumu?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý večer, potřebuji hypotéku a chtěla jsem se zeptat pokud chci hypotéku na 1 500 000 a hodnota odhadu rodinného domu je 4 000 000, proč mi všichni nabízí 3 000 000 já je, ale nechci. Potřebuji jen mnou požadovanou sumu. Dalo by se s tím něco dělat jsem již bezradná. Děkuji moc

Dobrý den,

bohužel obecným trendem dnešní doby je lidem vnucovat úvěry, které nepotřebují. Do této špinavé hry se rozhodně nenechte zatáhnout, neboť s hypotékou 1,5 milionu korun, zástavou v hodnotě 4 mil. Kč a v situaci velmi konkurenčního prostředí bank (máme jich přes 30) jste pánem situace Vy.

Zkuste třeba Equa Bank, kde na sazbu 1,99% u pětileté fixace dosáhnete s úvěrem od 700 000 Kč.