Kde najít nejlepší možnosti nebankovních půjček?

Nejlevnější půjčka od Zonky
2.6.2015 Půjčka

Chtěl bych se zeptat, kde je podle vás nejlepší si vzít nebankovní půjčku, když pomineme, že se nebankovní půjčky nedoporučují, děkuji

Dobrý den,

z nebankovních poskytovatelů půjček lze doporučit pouze Click Credit (nová odnož Home Credit pro mikropůjčky), kde je RPSN pouze 48% a sankce za pozdní splátky přiměřená (10% za každých 15 dní, max. 200 Kč).

Zbytek doporučit rozhodně nelze, neboť RPSN se pohybuje v řádu set a tisíců % - více info v našem srovnávači mikropůjček od nebankovních poskytovatelů úvěrů.

Vždy se ale zamyslete nad tím, jaký smysl má půjčovat si od nebankovních společností. Když Vám nepůjčí banka (která půjčuje za 10%), je to proto, že hrozí velké riziko nesplacení - je to tedy pro Vaše dobro, abyste se nedostal do dluhové pasti, exekuce, atd. Nebankovní poskytovatel úvěru se na Váš příjem neptá a rovnou půjčuje - toto Vám přijde v pořádku? Click Credit je slušná společnost a velká výjimka. Většině ostatních ale jde spíše o to, abyste svůj dluh nesplatil a oni Vás mohli následně vysávat několik dalších let na úrocích, penále, atd. - ve většině případů přichází dlužník o střechu nad hlavou (pro prvotně půjčených pár tisíc Kč).