Podvod přes email, Banka

21.7.2015 Banka

Dobrý den, přišla mi na email tato zpráva (níže). Ráda bych se zeptala, zda je „pravá“, skutečně od Vás. Děkuji. Renata Štastná

From: GE Money [mailto:ge@certwizard-local.cz] Sent: Tuesday, July 21, 2015 11:45 AM Subject: Certifikaty aktualizaci Vážený zákazníku, Rádi bychom Vás informovali, že byly změněny naše bezpečnostní moduly. Pro vaši bezpečnost, je třeba aktualizovat aktuální certifikáty. Přihlášení a aktualizaci

Dobrý den,

nejsme GE Money Bank, ale poradenský portál tedy zpráva není od nás. Zpráva je na první pohled podvod, který se z Vás snaží dostat přihlašovací údaje - ihned email smažte a označte jako spam. Hlásit toto GE nebo PČR nemá cenu, pachatele stejně nevypátrají.