Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #2225, Půjčka po osobním bankrotu

Půjčka po osobním bankrotu, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
13.10.2015 Půjčka

Dobrý den, rád bych se zeptal, po jaké době od ukončení osobního bankrotu si může klient zažádat o půjčku. Měsíční čistý příjem cca 23.000.- a pouze 3.500.- platba na domácnost. Děkuji

Dobrý den,

dříve než za 4 roky to nemá cenu zkoušet. Příjem 23 000 Kč je bohatě postačují (banky začínají půjčovat již od 8-9 000 Kč), s tím nebude problém...ale máte opravdu chuť si zase půjčovat po té, co jste jeden osobní bankrot prožil?

Spotřebitelské půjčky jsou zlo...hypotéka za 2-4% na investice má smysl, ale půjčka za 10%+ na spotřebu je nesmysl.