Jak zaslat údaje e-mailem a zabezpečit soukromí?

19.10.2015 Platba

Pokračování dotazu č. 2239: ještě jednou já, tomuhle rozumím, hotel je ze solidního řetězce, mně šlo spíš o to zaslání údajů e mailem, chtějí vyplnit formulář s těmito údaji a naskenovaný poslat e mailem. Bude to tedy trčet na ineternetu i když akce s hotelem pomine. děkuji. IČ

Dobrý den,

zdali chce hotel poslat údaje emailem či přes online formulář je v konečném důsledku jedno, neboť elektronická stopa zůstane po těchto datech stejná v obou případech. Hotely by samozřejmě tato data měly mazat ihned po skončení akce, ale 1) to Vám nikdo nepotvrdí 2) data jdou obnovit i ze smazaného emailu. Nicméně v těchto případech se už riziko možného zneužití dat pohybuje v rovině silně teoretické - toho bych se neobával.