Půjčka na osobní bankrot, Exekuce a insolvence

dobrý den chci se zeptat mám insolvenci osobní bankrot ráda bych se zeptala jestli je možno si půjčit peníze abych mohla doplatit insolvenci protože po jejich strhnutí peněz mi zbývá tolik že žiju jak chudák a dluh pořát je skoro stejný i když mi strhávají 5 000 až 7 000tisíc měsíčně mám doplatit 32 000kč děkuji za odpověd

Dobrý den,

jste-li v osobních bankrotu, nikdo Vám nepůjčí ani korunu. Bohužel je třeba to vydržet (osobní bankrot je něco za něco - chvíli žít jako chudák výměnou za smazání dluhu). Jestli máte doplatit už jen 32 000 Kč a strhávají Vám měsíčně 5-7 000 Kč, tak by to mělo být doplaceno nejpozději za půl roku, což není vůbec špatné. Už jen pouhých 6 tvrdých měsíců výměnou za celé smazání dluhu. Držím palce a určitě vytrvejte - někteří lidé při nedodržení finanční kázně během osobního bankrotu pak spadnou do celoživotní dluhové spirály a žijí takto po zbytek svých životů. Proto si za žádných okolností teď (a ideálně ani nikdy v budoucnu) nepůjčujte.