Jak otevřít bankovní účet online? Vše, co potřebujete vědět

2.3.2016 Běžný účet

Dobry den preju, chtel bys se zeptat, jestli je mozne otevrit ucet online....Momentalne ziji v zahranici Dekuju.Martin Sisovsky

Dobrý den,

mnoho bank dnes podporuje otevření účtu online, ale většina z nich vyžaduje podpis smlouvy, kterou posílá kurýrem - po ČR zdarma, do zahraničí by to třeba šlo individuálně po domluvě. Doporučuji např. Equa bank - vedení kompletně zdarma a bez podmínek.

Jediná Air Bank nabízí otevření účtu plně online bez podpisu smlouvy, nicméně je třeba mít jiný otevřený účet v tuzemsku na své jméno, ze kterého pošlete symbolickou jednu korunu na svůj nový účet do Air Bank (čímž se provede ověření Vaší identity).