Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #2640, Uzavření pojištění po telefonu

Uzavření pojištění po telefonu, Pojištění

Životní pojištění od expertů
26.3.2016 Pojištění

Dobrý den, uzavřela jsem po telefonu úrazové pojištění u BNP PARIBAS CARDIF. Je tato pojišťovna poctivá? Zatím jsem dostala jen návrh na uzavření, kde jsem se dočetla, že mohu do 14 dnů bez udání důvodů od smlouvy odstoupit. Jak to mohu udělat? Děkuji za rychlou odpověď.

Dobrý den,

sjednání produktu po telefonu, pokud jste reagovala na nevyžádaný telefonát, může být nesolidní a nevýhodné. Dobré produkty se prodávají bez této praktiky - a na ty špatné tu máme podporu přímého prodeje na ulici či po telefonu. V takovém případě doporučuji zrušit. Prostudujte také náš článek Podvody s prodejem produktů po telefonu

Pokud jste si o pojištění zažádala ve webovém formuláři a kontaktovala Vás přímo pojišťovna, či seriózní poradce jaké sdružujeme např. pod našim odborným portálem, máte alespoň jistotu seriózního přístupu i v případě požadavku na změnu. Máte-li pochybnosti o Vaší objednávce, obraťte se nejlépe přímo na tel.číslo, na kterém jste pojištění sjednala. Pojišťovna BNP Paribas Cardif je firma působící v Česku od roku 1997, zároveň součást renomované nadnárodní finanční skupiny.

Ohledně potřeby pojištění doporučuji pročíst náš článek Orientujte se v pojištění 2. Zjistíte, že třeba vůbec žádné úrazové pojištění nepotřebujete. Pro ČR je typické, že si lidé pojišťují mnoho věcí zbytečně a neefektivně.