Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #2657, Peníze vloženy na chybný účet

Peníze vloženy na chybný účet, Platba

30.3.2016 Platba

Dobry den, podarilo se mi vlozit hotovost na prepazce na chybny ucet a zjistil jsem to po mesici, kdy me kontaktoval majitel spravneho uctu ze penize stale neobdrzel. Je nejakym zpusobem mozne ziskat penize zpet od prijemce, ktery je dostal omylem? Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

stejná odpověď jako dotaz č. 2656 níže. Tady nezbude než se obrátit na banku, u které jste peníze vkládal. Pro tyto záležitosti důrazně doporučuji mít svůj účet a nepracovat s hotovostí. Pak by se problém řešil jednodušeji.

Tedy peníze samozřejmě zpět získáte, ale bude Vás to stát čas a nervy (dle míry ochoty protistrany - snad nebude třeba hnát to až k soudu).