Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #3132, Další půjčka po osobním bankrotu

Jak získat půjčku v bance s ukončenou insolvenčním řízením?

dobrý den, chci se zeptat zda je možné si v nějaké bance vzít pujčku, mám řádně ukončenou isolvenci, vše nabyté pravní mocí ..bez problému pět let placeno děkuji lucka

Dobrý den,

marně přemýšlím, co Vás může vést k touze vzít si další půjčku hned po té, co jste si prošla osobním bankrotem. Žít 5 let velmi skromně z minima je jistě nepříjemná životní zkušenost. Během osobního bankrotu stačilo jednou škobrtnout a mohla jste definitivně skončit v celoživotních exekucích. Proč chcete opět riskovat?

Podívejte se na to ze strany banky/věřitele: půjčila byste Vy sama své peníze někomu, kdo své dluhy v minulosti nezvládal splácet tak hrubým způsobem, že se dostal až do osobního bankrotu? (během kterého věřitelům splatil ne všechny dluhy, ale pouze dohodnutou část)

To nejlepší, co pro sebe můžete v životě udělat, je jednou provždy na půjčky zapomenout.