Nesplacená půjčka, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu, nevím na koho se mám obrátit. V roku 2008 som si zebrala spotrebitelsky úvěr u Postovej banky, mám tam přibližně 140 000 Kc, má to víc důvodu, a proto by sem to chtěla začít splácet, ale vůbec nevím na, jaký účet to mám splácet anebo už to má exekutor. Poraďte mi prosím, na koho se mám obrátit. Momentálně sem nezaměstnaná, ale od února nastupuju do práce tak by sem už od března chtěla splácet aspoň po 10 000 Kc měsíčně, s pozdravem Kovacova

Dobrý den,

máte na mysli českou Poštovní spořitelnu nebo slovenskou Poštovou banku? Doporučuji osobně navštívit nejbližší pobočku vaší banky a přeptat se na aktuální stav (drží-li dluh ještě banka, nebo byla-li pohledávka odprodána vymáhací agentuře či postoupena soudu/exekutorovi). S tím kdo bude držet Váš dluh zahajte co nejdříve jednání o vyčíslení dluhu a splátkovém kalendáři.