Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #373, Dotaz v bankovní poradně

Jaká je minimální částka při převodu z RBS do České spořitelny? Je to podvod?

5.9.2012 Podvod

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli je nějaká minimální částka u převodu z RBS do České spořitelny. Protože mě ta banka píše že minimální částka je 7000Kč a čekám že mi přijde 4120Kč. A nebo je to podvod nějaký? děkuji moc :)

Dobrý den,

technicky neexistuje nic jako povinná minimální částka u jakéhokoliv převodu. V závislosti na zemi odesílatele ale může na základě poplatků za převod částka pod určitou úroveň nedávat ekonomicky smysl.