Banky.cz Bankovní poradna zdarma #379, Dotaz v bankovní poradně

Sjednocení plateb do jednoho úvěru - jak vám můžeme pomoci?

Dobrý den , jsem u vaší spořitelny klient který je u vás více jak 30 let. Mám na vás prosbu....chtěl jsem si od vás vzít úvěr abych mohl sjednotit veškeré své platby které kde mám. Byl jsem na Mělníku ale tam jsem nebyl spokojený s paní která to se mnou vyřizovala a tak jsem od ní odešel znepokojen a bez toho aby mi pomohla. Nabral jsem si různé půjčky bohužel mojí blbostí a tak to co poberu vše nechám u vás na spořitelně. Proto jsem se rozhodl že bych si vzal u vás úvěr 1 mil. a vše zaplatil a hlavně abych platil jen to jedno. Ručit můžu barákem který je můj vlastní. Proto jsem se chtěl zeptat zda je možné si sjednat u vás znova schůzku a vše probrat přímo na pobočce. Byl bych vám moc vděčný kdyby se podařilo vám mi pomoci. Tel. na mě je xxx. Moje známá se byla ptát u vás ale bylo ji řečeno že k tomu potřebujete veškeré podklady tak ty všechny mám proto bych rád si sjednal osobní schůzku ale nejlépe v odpoledních hodinách jelikož jsem v práci dopoledne. Děkuji za ochotu xxx

Dobrý den,

nejsme Vaše banka, ale pouze bankovně poradenský portál.

Konsolidace více vysoce-úročených drobných úvěrů do jednoho nízko-úročeného hypotečního úvěru s delší splatností je správným rozhodnutím, nicméně doporučuji se kromě České spořitelny podívat i u konkurenci - třeba Vám nabídnou lepší podmínky.