Banky.cz Bankovní poradna zdarma #494, Dotaz v bankovní poradně

Stížnost na blokovanou kartu: Jak dlouho trvá řešení problému s bankomatem ČS?

Dobrý den, můj dotaz je spíše stížnost na práci spořitelny. Bankomat ČS mi "vzal kartu",zablokovala jsem ji tlf.,prý mi dají vědět co a jak.Stalo se, však již celá záležitost trvá přesně TÝDEN.Jsem invalida 3.stupně,nemám díky zmizelé kartě přístup k penězům! JE TO BĚŽNÁ PRAXE?Pěkně děkuji za vaše služby.

Dobrý den,

běžná praxe to určitě není. V situaci, kdy jakýkoliv bankomat jakékoliv banky "vezme kartu", je okamžitě vyrozuměna Vaše banka, u které máte účet i kartu vedené a ta následně ihned zajistí vydání karty nové - většinou to trvá nejdéle týden i s předáním nové karty.

Jestli se Vám praxe Vaší banky nelíbí, doporučuji se poohlédnout u konkurence - na trhu máme přes 30 subjektů, které Vám ochotně účet i kartu povedou a možná za daleko lepších podmínek, než máte nyní. Seznam bank a jejich produktů zde.