Banky.cz Bankovní poradna zdarma #550, Dotaz v bankovní poradně

Můžu si vyzvednout jen část svých peněz ze Šikovného spoření u České spořitelny?

Mám Šikovné spoření u České spořitelny. Po dvou letech spoření jsem si chtěla vyzvednout menší částku.Bylo mi ale sdělené, že musím vyzvednout minimálně polovinu naspořených peněz. Je to pravda?

Dobrý den,

o této podmínce mi není nic známo. Nicméně doporučuji se z vysoka vykašlat na celé šikovné spoření, které je svázáno spoustou pravidel a zřídit si obyčejný spořicí účet s úrokovou sazbou 2,3-2,6% bez jakýchkoliv podmínek a peníze budete mít k dispozici kdykoliv - vybírejte zde v kategorii porovnávač spořicích účtů, doporučuji např. Equabank, Airbank, Moravský peněžní ústav či Axa bank.