Banky.cz Bankovní poradna zdarma #557, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat půjčku přes registru dlouhodobých dlužníků?

Dobry den,chtela bych si vzit pujcku,ale mam zaznam v registru dluzniku,vse mam zaplacene,ale pujcku mi zamitli, musim cekat az se mi zaznam v registru po uplynuti doby vymaze a nebo je i jina moznost.Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

poohlédněte se u jiné banky - na trhu jich máme přes 30. Se záznamem v registrech je samozřejmě úvěr získat těžší, ale není to nemožné. Rozhodně se však připravte na vyšší úrok, který Vám banka bude účtovat za zvýšené riziko plynoucí ze záznamů v registrech. Zvažte tedy, je-li úvěr nezbytně nutný.

Doporučuji přečíst náš článek "Půjčujeme si odpovědně".