Banky.cz Bankovní poradna zdarma #564, Dotaz v bankovní poradně

Jaké jsou možnosti půjčky s nízkými úroky a jaký je vliv registrů dlužníků?

dobry den mate maly uroky treba 2% kdybych si chtela pujcit 30.000 kolik bych byl urok a na kolik let. a splatky jdou ja jsem z pribrami mate taky v pribrami bankomata ktera by karka byla pro me uzitecNA Dekuji za odpoved

jen jsem chtela jeste rict jsem v regist dluznika tak me nepujci zadna banka pujcku ale platim si co se da sotva mam nakou korunu kdych alspon mohla si pujcit 10.000 a zplacet po 2000 ale BOUZEL MAM SMULU DEKUJI ZA ODPOVED jana???

Dobrý den,

nejsme banka, ale pouze bankovně poradenský portál, tedy my půjčky neposkytujeme. Spotřebitelský úvěr s nejlepšími úroky (do 10%) nabízejí Airbank a ZUNO Bank. Vždy záleží na solventnosti, tedy na Vašem čistém měsíčním příjmu a historii splácení předchozích úvěrů.

Doporučuji prostudovat náš článek "Půjčujeme si odpovědně" a zvážit, zda půjčku skutečně potřebujete a zda-li se Vám vyplatí (v případě, že by Vám ji nakonec nějaká banka přece jen poskytla). Tím, že Vám banka nechce půjčit, chrání nejenom sebe, ale především Váš před exekucí a osobním bankrotem.