Banky.cz Bankovní poradna zdarma #638, Dotaz v bankovní poradně

Banka neřeší reklamaci na odkup z Pionieru: Co dělat, když vás banka připraví o peníze?

Obracím se na Vás s dotazem.Osobní bankéřka z Unicredit bank,mě špatně vyplnila formulář o odkupu z Pionneru a tím mě připravila o 100 tis.2.11.2012 jsem podala reklamaci.Do dnes mě banka nebyly schopna podat zprávu o výsledku,přesto ,že mě sám pan ředitel ujistil,že řešení bude do 1 měsíce.Poraďte,jak dál.Děkuji.Zlámalová

Dobrý den,

předpokládám, že problém byl řešen pouze na úrovni pobočky a ředitelem myslíte ředitele pobočky. V tomto případě bych problém doporučoval eskalovat výše, tedy na centrálu banky či případně rovnou (nebo současně) i k dohledovému orgánu nad bankovním trhem, tedy ČNB.