Banky.cz Bankovní poradna zdarma #82, Dotaz v bankovní poradně

Jak zrušit trvalý příkaz k úhradě u Vodafonu a jak vyplnit částku Kč?

Dobrý den, Družstevní 67 Jirny a můj dotaz: ruším trvalý příkaz k úhradě u Vodafonu a na tiskopisu č.676 čtu instrukci napsat identifikační číslo rušeného trvalého příkazu,které je uvedeno na výpisu z účtu, tam jsem samozřejmě nic nenašel, poraďte mi prosím, pod čím se skrývá. Platba byla každý měsíc jiná, jak mám vyplnit řádek "na částku Kč". Děkuji a přeji hezký den, Brenner Miloš, váš bezproblémový klient.

Dobrý den,

nevím přesně o jakou se jedná banku, ale zdá se, že chcete zrušit spíše souhlas s inkasem a nikoliv trvalý příkaz k úhradě.

Trvalý příkaz k úhradě = banka posílá předem známou částku

Souhlas s inkasem = banka umožní třetí straně si strhnout z Vašeho účtu libovolnou částku až do Vámi zvoleného maxima