Odměna notáři
Dobrý den jak zjistím, kolik si má brát notář za pět minut práce? Třicet tisíc se mi zdá velmi nadstandardní odměna. To musí mít kancelář tak za 20 milionů a o odměnách ani nemluvím. Barák je můj, nikdo mi nedal na něj ani pětník. Tak mi to nemusí no
Dobrý den, odměna notáři za vykonanou práci je dle státem daného tarifu a často se odvíjí od částky, ke které se notářský úkon vztahuje (dědictví, úschova atd.). Co přesně od notáře prosím potřebujete? U advokátů je odměna věcí domluvy, nicméně pro u

