Práce v bankovnictví po osobním bankrotu
Dobrý den, kvůli špatné situaci a krachu podnikání budu muset vstoupit do insolvenčního řízení. Je reálné, abych po oddlužení mohl pracovat v bance? Případně tam začal kariéru? Během oddlužení rozšířím své vzdělání o BC a MBA. Děkuji
Dobrý den, přijde na to, jakou pracovní pozici byste chtěl v bankovnictví vykonávat (osobní bankéř, back office support, IT, HR, office management). Pro některé pozice může být insolvence překážkou (nesplnil byste podmínku spolehlivosti).

