Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #20312, Banka mi zamítla konsolidaci

Jak snížit splátky u půjček a leasingu při průměrném platu 30 000 Kč?

Nejlevnější půjčka od Zonky
11.1.2023 Půjčka

Dobrý den, mám půjčku 800 000 Kč a leasing na auto 200 000 Kč. Splácím 18 000 Kč měsíčně při průměrném platu 30 000 Kč. Chtěl jsem konsolidovat půjčky u České spořitelny u které ty půjčky mám, ale zamítli mi to. Jak mohu dosáhnout snížení splátek? Děkuji

Dobrý den,

snížení splátek lze dosáhnout obvykle jen prodloužením doby splatnosti. Jak vysoké platíte úroky za stávající půjčky? Během posledního roku se cena peněz dramaticky zvýšila a půjčky jsou dnes výrazně dražší. Dnes sjednaná konsolidace by tak mohla být více úročena než dříve sjednané půjčky. Konsolidace by pak nemusela pomoci se snížením splátek. Již nyní jste předlužen - 12 000 Kč na živobytí měsíčně není mnoho, je to na hranici chudoby. Velmi pravděpodobně Vám tak nikdo nepůjčí. Zkuste zvýšit své příjmy brigádami či směnami navíc.