Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #13430, Banka nedodržela nabízený úrok

Banka nedodržela nabízený úrok, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, resim refinancovani hypoteky. Jelikoz jsem strelec a zmatkar, zkusila jsem nejdrive jeden portal na porovnani hypotek. Tam mi nabidli dobry urok i RPSN atd. od UniCredit Bank. Poslala jsem tedy zadost a vsechny dokumenty a nahle mi pani zprostredkovatelka volala, ze si to v UniCredit rozmysleli a nabizi mi kratsi fixaci za vyssi urok a vysoke RPSN. Tak jsem to odmitla a zadost zrusila, ale jen telefonicky. Ted mam podane a predschvalene dalsi tri zadosti pres ruzne hypotecni poradce u ruznych bank. Jednu u Sberbank, tu urcite budu rusit. Nyni se rozhoduji mezi Ceskou sporitelnou a Creditas. Creditas nabizi online oceneni nemovitosti zdarma, hypotecni poradce co mi sjednava Ceskou sporitelnu, mi posle odhadce a zaplati ho (uz toto pondeli). Chci se zeptat, jake poplatky budu muset hradit, kdyz probehne oceneni nemovitosti a ja pak nepodepisu smlouvu, napr. tu s Ceskou sporitelnou? Ja vlastne nemam v ruce ani zadnou zavaznou nabidku od Ceske spořitelny, jen prislib od poradce, na zaklade ktereho jsem podala zadost. Jak moc je tedy ma zadost o refinancovani zavazna? Podala jsem jich radeji po zkusenostech s UniCredit vice, kdyby nahodou nektera instituce prehodnotila nabidku a "otocila" tak, jak to udelala UniCredit. Je v tom nejaky problem? Moc dekuji.

Dobrý den,

problém pravděpodobně nebyl na straně UniCredit Bank ale velmi neseriozního finančního poradce, který Vás chtěl nalákat na lepší podmínky, než jaké byl schopen reálně zajistit. Každá žádost o hypotéku se Vám propisuje do registru, tedy vyšší počet záznamů viditelný v registrech Vás může poškodit a hypotéku nakonec nemusíte vůbec získat. Doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení.