Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #1543, Chybná platba, vrácení peněz

Chybná platba, vrácení peněz, Platba

19.8.2014 Platba

Dobrý den, ráda bych se optala zda u Vaší banky existuje číslo účtu 8435667871/6200. Bohužel jsem ze svého účtu u GE provedla příkaz na výše uvedené číslo, bohužel však za lomítkem mělo být uvedeno 2600. Nerada bych tedy o svou platbu přišla. Moc děkuji za pomoc. Olga

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál s největším přehledem o bankovním trhu. Potvrzení o existenci cizího účtu Vám žádná banka nedá (z důvodu zachování bankovního tajemství). Pokud se Vám platba do 3 pracovních dní nevrátí, měla jste bohužel smůlu a účet u Commerzbank (bankovní kód 6200) existoval - bude tedy třeba neprodleně nahlásit své bance, že se jedná o chybnou platbu - Vaše banka následně vyzve protistranu k navrácení platby.
Nedojde-li k dobrovolnému navrácení platby příjemcem, nezbude vám než využít soudní cesty