Dosáhneme na hypotéku?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, v unoru budu znepristupnen v insolvencnim rejstriku. Od brezna budem chtit zadat o hypoteku. Odhadovana prodejni cena nemovitosti bude do 4 000 000 Kc. Takze berme 4 000 000 Kc, nase spolecne prijmy jsou asi 51 000 Kč (ja okolo 42 000 Kc, zena na rodicovske 9 500 Kc). Nasporeno mame 500 000 Kc. Oba mame ciste registry samozrejme a nikde zadne uvery. Pouze bezne vydaje, jako bydleni, potraviny, phm. Jake prosim Vas mame sance na hypo 4 000 000 Kc? S ohledem na dramaticky vyvoj, muzeme brat aktualni podminky. Ja 35 let a manzelka 30. Dekuji a hezky den.

Dobrý den,

na splátky všech úvěrů můžete dávat max. 50% svých příjmů (od 36 let jen 45%), tedy ve vašem případě max. 25 500 Kč. Splátka úvěru 4 mil. Kč na 30 let při sazbě 6,5% vychází přesně na 25 500 Kč. Pokud sazby ještě porostou výše k 7-8%, na hypotéku ve výši 4 mil. Kč pravděpodobně nedosáhnete (budete muset žádat o nižší úvěr).