DPP nebo OSVČ, Daně

17.1.2022 Daně

Dobrý den, mohu Vás požádat o vyjádření? Jsem zaměstnána na HPP a nyní zvažuji zřízení ŽL, ale jej tu také možnost pracovat na DPP. Nevím co pro mě bude výhodnější. Jednalo by se o příjmy do 10 000 Kč měsíčně. A dále - je možné pracovat pro jednu firmu jak na DPP tak jako OSVČ? Děkuji velice za radu.

Dobrý den,

pro posouzení vašeho případu by bylo třeba více informací (jaké jsou vaše příjmy z HPP, jaké daňové slevy využíváte, jaké služby a jakou formou dodáváte zaměstnavateli - aby se nejednalo o zakázaný švarcsystém, atd.).