Jak získat hypotéku po sázení a jak ovlivní moje šance u jiné banky?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, z mého účtu z Raiffeisenbank mi odcházely statisícové částky na účty sázkových kanceláři. Byly to peníze, které jsem měl poskytnuté bankou. Je to už třeba půl roku zpět. Kdy si mohu zažádat o hypotéku, aby mě sázení neovlivnilo? Případně když si vezmu hypotéku u jiné banky, uvidí to ta druhá banka, u které si o hypotéku budu žádat? Případně jaké je pro mě v tuto chvíli optimální řešení? Děkuji za pomoc.

Dobrý den,

sázení u sázkových kanceláří není překážkou v získání hypotéky. Při žádosti o hypotéku banka vyžadují doložení výpisu z účtu (kam byla zasílána výplata) až 6 měsíců zpětně. Doporučuji kontaktovat naše hypo specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky - vše s Vámi podrobně probereme a navrhneme nejlepší možné řešení,