Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #10704, Hypotéka a půjčka po insolvenci

Hypotéka a půjčka po insolvenci, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, prosím Vás, zajímají mne dvě věci. Jsem po insolvenci, která trvala necelé dva roky. Uhradil jsem 100% svých závazků. Jaká je šance na hypotéku u bankovní popřípadě nebankovní společnosti? Druhý dotaz bude mít vliv pro aktuální posouzení žádosti o hypotéku. Kdybych si vzal vozidlo potřebné k dopravě do zaměstnání na splátky? Mám potvrzeno, že vozidlo po insolvenci problém není. Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý den,

nebankovní společnosti hypotéky neposkytují (pouze banky). 4-5 let od momentu úspěšného ukončení insolvence Vám nikdo peníze nepůjčí (nedostane ani půjčku na auto ani hypotéku). Nechcete-li do znovu dostat do osobního bankrotu, vyhněte se nebankovním poskytovatelům půjček obloukem.