Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #22646, Hypotéka a registrace v mnoha casinech

Hypotéka a registrace v mnoha casinech, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, jsem student, nedávno mi bylo teprve 19 let. Jistě víte, že studenti obecně nemají moc peněz, a tak jsem se rozhodl registrovat se do online casina, vyzvednout si zde bonus, který nabízejí (obvykle okolo 300-500 Kč) a ten následně vybrat. Bral jsem to jako takový bonus, nejsem hazardní hráč co by prosázel velké peníze. Naopak jsem si vydělal z bonusů okolo 4 tisíc korun. Až nyní mě zpětně napadlo, že banka vidí registraci u takovýchto podniku, obzvlášť když to byly casina formou online. Účet u mé banky mám již 5 let, jsem registrovaný zhruba u 7 casin (kvůli těm bonusům). Může taková blbost ovlivnit například žádost o hypotéku za 2 roky? Za celou dobu jsem do hazardu vložil do 1 000 korun, do ostatních casin nic, jen jsem využíval ty bonusy. Děkuji moc za radu

Dobrý den,

toto bude mít bohužel negativní dopad na vaši bonitu. Hypotéku s dostatečným příjmem velmi pravděpodobně získáte, možná však s horšími podmínkami (vyšší úrok). Doporučuji ihned ukončit veškeré registrace v casinech. Peníze se dají vydělat i rozumněji - např. Raiffeisenbank nabízí aktuálně bonus 3 000 Kč za sjednání běžného účtu, můžete darovat krevní plazmu (cca 900 Kč/odběr) atd.