Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #13946, Hypotéka a vypořádání společné nemovitosti

Hypotéka a vypořádání společné nemovitosti, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, exmanželovi zůstal po rozvodu dům a dle dohody na sebe převzal stávající hypotéku, kterou doplatí a mě vyplatí z domu. U stejné banky jako byla hypotéka mu byl na to dne 18.1. schválen úvěr a byl proveden vklad na katastru. Do dnešního dne jsem ale peníze neobdržela a to se mi zdá celkem dlouhá doba na vyřízení. Odhad nemovitosti byl již proveden před 1/2 rokem, tudíž jej nebylo nutné řešit. Je možné že pozdržení platby je z jeho strany? Dává on termín kdy má být úvěr čerpán? Děkuji za info.

Dobrý den,

jak jste se s exmanželem přesně domluvili a co jste si sepsali v dohodě o vypořádání majetku? Má Vás vyplatit on nebo banka? Pokud on, pak banka po načerpání hypotéky poskytla peníze vašemu exmanželovi a je pouze na něm, kdy Vám peníze zašle.