Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #7696, Hypotéka bez vlastních úspor?

Jak získat hypotéku na nemovitost bez minimálního vlastního kapitálu a s existující půjčkou?

Sjednejte si hypotéku online
10.10.2019 Hypoteční poradna

Dobrý den, chceme si koupit nemovitost za 2,3 mil. Kč. Nemáme nic našetřené a máme půjčku cca 330 000 Kč. Chtěli bychom to mít vše v jedné splátce. Jde to nějak? Když nejde 100% hypotéka atd.? S manželem máme příjmy dohromady cca 45 000 Kč, takže hypotéka by neměla být problém. Ale nemáme těch minimálních 10% našetřené a ještě máme tu půjčku. Co s tím? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

banky Vám mohou půjčit max. 90% ze zástavní hodnoty nemovitosti (pro lepší úrok max. 80%), tedy zbylých 10-20% z kupní ceny musíte mít našetřeno nebo je třeba bance ručit ještě jinou než kupovanou nemovitostí. Bez vlastních úspor nebo ručení ještě jinou nemovitostí na hypotéku bohužel nedosáhnete.