Co se stane s exekucí po skončení insolvence? Budu na ni prominuta?

Dobry den, dnem 10.2. 2015 jsme podali zadost o insolvenci, tu nam zamitli, podali jsme odvolani a uznana insolvence byla az 17.2. 2016, tudiz veritele se od brezna 2015 az do konce roku prihlasovali. Mezitim v roce 2015 v breznu nam prisla dalsi exekuce za nezaplaceni z roku 2011, ta tedy hlasena ani prihlasena neni v insolvenci. Zajima me, zda i na tato exekuce bude po skonceni insol. prominuta Dekuji.

Dobrý den,

dluh z roku 2011 měl být přihlášen do insolvenčního řízení. Projdete-li úspěšně oddlužením, dluh bude prominut a nebude možné ho dále exekučně vymáhat.