Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #13988, Insolvence a záznamy v registrech

Služba kolikmam.cz: Podvod nebo skutečně účinná? Výpisy z bankovního a nebankovního registru bez jediného záznamu?

Dobrý den, jsem cca 3 měsíce po ukonceni insolvence. Nechala jsem si zaslat vypis z bankovniho a nebankovniho registru ze zvědavosti, jak tam bude vše zapsané. Objednala jsem si výpisy přes server kolikmam.cz a obdržela výpis, na kterém je, že nemám v registrech žádný záznam. Nechápu, jak je to možné. Je možné, že je tato služba podvod? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nejedná se o podvod. BRKI a NRKI záznamy obvykle po 5 letech mažou. V insolvenčním rejstříku budete vedena 5 let od skončení insolvence.