Banky.cz Bankovní poradna zdarma Reality #13480, Jak mám sepsat kupní smlouvu?

Jak mám sepsat kupní smlouvu?, Reality

Sjednejte si hypotéku online
15.3.2021 Reality

Dobrý den, chtěla jsem se Vás prosím zeptat. Prodala jsem svůj byt, na kterém mám ještě nějakou zbylou hypotéku. Momentálně si zařizuji právní servis, protože jsem prodala bez realitky. Chtěla bych prosím vědět, kdy mám dat vědět bance o předčasném splacení a kdy mohu podat návrh na katastr? Musí být vše zapsané v kupní smlouvě, že je byt vázány hypotékou? Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

doporučuji vyhledat odbornou právní pomoc (advokát, notář). Právník Vám za relativně malou úplatu (obvykle do 10 000 Kč) vše vysvětlí, připraví kupní smlouvu a smlouvu o úschově a zajistí úschovu peněz a kupní smlouvy s ověřenými podpisy. Prodej nemovitosti a předčasné splacení hypotéky nahlaste své bance a domluvte se na dalším postupu.