Jak získat 100% hypotéku?, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, je mi 40 let, mám tři děti a před 11 lety jsem si vzal hypotéku na dům ve kterém jsem do minulého roku podnikal. V současné době jsem zaměstnán a dům již nevyužiji. Proto bych si chtěl koupit jiný menší a jen na bydlení. Původní bych si nechal na pronájem nebo pak prodal. Hypotéku máme ještě na 1 milion, měsíčně 9 800 Kč (nic jiného neplatíme). Dům má hodnotu 4-4,5 mil. Čistý příjem domácnosti je 62 tis. (s možností dalších příjmů po odstěhování z pronájmů). Uvažuji o domu, za který chce majitel 3,5 mil. A dotaz by byl, jak nejlépe financovat nový dům, abych měl finanční rezervu na případné úpravy (nejlépe 100%hypotéku). Velice děkuji za odpověď.

Dobrý den,

banka Vám může půjčit max. 80-90% ze zástavní hodnoty nemovitosti (LTV). Pro získání hypotéky na 100% kupní ceny byste bance musel ručit ještě jinou než kupovanou nemovitostí. Jednou nemovitostí můžete ručit za úvěry pouze jedné bance. Doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a navrhnou nejlepší možné řešení 100% hypotéky.