Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #15321, Je mi 19, bydlím u rodičů a potřebuji půjčku

Je mi 19, bydlím u rodičů a potřebuji půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
13.9.2021 Půjčka

Dobrý den, měl bych dotaz, jestli by byla možná půjčka 400-500k, je mi 19, skoro 20 let a můj čistý příjem je 20 tisíc (práce na zkrácený úvazek a částečný invalidní důchod). Celkově jsme na tom s penězi doma velice dobře, teďka se i budeme stěhovat do svého z paneláku do baráku a celkově ani nic doma nepřispívám, plánuji bydlet ještě s rodiči 5-8let. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na půjčku 400 - 500 tisíc korun pravděpodobně dosáhnete, ale zvažte sám, na kolik je to rozumné. Dalších 8 let byste žil pod hranicí chudoby (váš příjem po odečtení splátky úvěru). Bydlíte-li u rodičů, bývá dobrým zvykem na chod domácnosti přispívat. Za 1-2 roky můžete změnit názor, třeba se budete chtít osamostatnit a pomalu byste neměl ani na nájem a stravu (po odečtení splátek). Doporučuji náš článek Finanční hříchy mladých.