Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #22239, Kdy mi dorazí platba ze Slovenska?

Kdy mi dorazí platba ze Slovenska?, Platba

17.10.2023 Platba

Dobrý den, včera mi byly poslány peníze ze Slovenska na můj účet. Mužů se zeptat, za jak dlouho mi to dorazí?

Dobrý den,

platba zadaná v eurech Vám bude připsána na běžný účet v ČR následující pracovní den. Platba odeslaná v korunách může trvat déle.