Kontokorent a RPSN, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.1.2019 Půjčka

Pokračování dotazu č. 5801: Pane Jermář, děkuji vám za odpověď. Když mám ve smlouvě 20 000 Kč za ten rok a úroky 8 800 Kč jak jste napsal, takže když si kontokorent celý vyberu a třeba splatím za týden a znovu ho vyberu, tak zaplatím 2x těch 8 800? Nebo si můžu vybírat z něj jak uznám za vhodné, i když to třeba 10x za ten rok splatím a vyberu tak platím jen jednou ten úrok 8 800 Kč nebo 10x tolik?

Dobrý den,

8 800 Kč je suma úroků a poplatků za celoročně půjčených 20 000 Kč při RPSN 44,25%. Půjčíte-li si peníze jen na část roku, zaplatíte méně. Splácet a půjčovat si můžete s kontokorentem zcela libovolně, neplatí se poplatky za každou splátku či načerpání úvěru.

Zkusím Vám dobře poradit ještě jednou: Dluh ihned doplaťte, kontokorent zrušte a dále vůbec nepřemýšlejte o tom, že byste si půjčoval za necelých 50%!