Banky.cz Bankovní poradna zdarma Reality #14396, Koupil jsem byt od dlužníka v insolvenci

Koupil jsem byt od dlužníka v insolvenci, Reality

Sjednejte si hypotéku online
28.5.2021 Reality

Dobrý den, minulý rok jsme koupili byt a požádali o hypotéku a před půl rokem minulý vlastník vyhlásil insolvenci. O tom jsme nevěděli a teď přišel dopis a žádají po nás vydání nemovitosti. Jak je to možné? Za byt splácíme hypotéku, kupovali jsme ho podle zákona, přes realitní kancelář. Ty lidi jsme neznali do té doby, co teď ? Zaplatili jsme několik milionů a ještě tolik zbývá. Když ten byt vezmou, vrátí nám někdo peníze? Nebo jak to máme řešit?

Dobrý den,

vyhledejte odbornou pomoc a braňte se právní cestou. Při koupi bytu je vždy nutné prověřit, zda není prodávající předlužen, v exekuci či insolvenci (v takovém případě hrozí ztráta peněz i kupované nemovitosti).