Malá platba do USA, Platba

23.3.2018 Platba

Jak nejlépe převést 30$ do USA? Účet mám u Fio a Air Banky. A jak by fungovala peněžní poukázka (money order)?

Dobrý den,

doporučuji zadat mezinárodní platbu u Air Bank, která si za ni účtuje jen 100 Kč (Fio banka 200 Kč). Peněžní poukázky by vyšly dráže a jsou méně komfortní.

V posledních dnech se nám v poradně množí dotazy na mezinárodní platby, za kterými jsme odhalili mnoho pokusů o podvod (neznámý cizinec slibuje přes email zbohatnutí v několik scénářích a tahá z lidí pod různými záminkami peníze). Doporučuji maximální obezřetnost.