Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #4933, Mezinárodní platba z Afriky

Mezinárodní platba z Afriky, Platba

20.7.2018 Platba

Pokračování dotazu č. 4930: Zdravím, reaguji na Vasi odpověď na můj dotaz - banka v Nairobi mi doporučila IP to IP transfer, swift MT103, ke kterému potřebuji receiver bank swift, receiver ip adress, receiver bank port number, receiver bank officer, receiver bank account name. Bohužel se mi nedaří zjistit, jestli to některá banka v ČR je schopná provést. Díky za Váš čas

Dobrý den,

k odeslání mezinárodní platby potřebuje odesílat znát pouze IBAN (mezinárodní formát čísla účtu) a BIC/SWIFT (kód banky) příjemce. Tyto platby umí přijmout všechny banky v ČR. IBAN svého účtu si můžete vygenerovat zde v našem IBAN generátoru. BIC/SWIFT vaší banky naleznete zde. Nic více odesílatel platby znát nepotřebuje.