Jak získat hypotéku na nový rodinný dům, když již máme hypotéku na byt?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, máme s manželem hypotéku na 2 miliony, něco už je splacené. Minimálně půlka je splacená. Chci se zeptat. Řešíme doma situaci, že bychom se chtěli odstěhovat do jiné lokality do rodinného domku se dvěma dětmi. Domek je kolem 3 500 000 Kč. Dá se to řešit hypotékou, když už ji máme? Děkuji

Dobrý den,

hypoték a půjček můžete mít libovolné množství. Jediným omezením je Váš příjem, který musí být dostatečný na pokrytí splátek všech úvěrů. Průměrná rodina celkový úvěr 4,5 mil. Kč (doplatek 1 mil. Kč u staré hypotéky + 3,5 mil. Kč nová hypo na domek) zvládne.