Banky.cz Bankovní poradna zdarma Reality #6362, Musím hradit poplatky SVJ?

Musím hradit poplatky SVJ?, Reality

Sjednejte si hypotéku online
5.4.2019 Reality

Dobrý den, jsem v insolvenci a mám byt, na který má zástavní právo stavební spořitelna. Ta dala pokyn k prodeji bytu a já si našla nové bydlení. Zatím se nenašel kupec, tak se chci zeptat, zda se můžu přestěhovat a zda musím nadále platit nájem a služby v bytě na prodej. Děkuji .

Dobrý den,

až do momentu prodeje (zápisu nového vlastníka na katastru) jste majitelem bytu Vy a dále musíte hradit měsíční poplatky SVJ a energie. Odstěhovat se samozřejmě můžete kdykoliv.