Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #19088, Nabrali jsme si k hypotéce půjčky

Nabrali jsme si k hypotéce půjčky, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, máme hypotéku na dům, ale nabrali jsme si mnoho nevhodných menších půjček, které už nezvládám platit. Tak začínají chodit exekuční dopisy na vymáhání. Existuje nějaká možnost, jak se z toho dostat ven, abychom nepřišli o dům? Potřebujeme to vyřešit nějak nejlépe jedna pohledávka a vše by bylo v pohodě. Nebo co máme dělat? Děkuji

Dobrý den,

v exekuci Vám nikdo další peníze nepůjčí (ani neposkytne konsolidaci půjček). Vstupem do exekuce jste taktéž porušili smluvní podmínky hypotečního úvěru, který Vám nyní banka může kdykoliv zesplatnit. Doporučuji zkusit vše probrat s bankou, ale mnoho šancí na záchranu domu bohužel v exekuci není (problémy se splácením je třeba řešit proaktivně před platební neschopností).