Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #11195, Nahlášení pojistné události

Jak nahlásit poškození nárazníku vozidla při ruční manipulaci na nerovném povrchu?

Životní pojištění od expertů
11.9.2020 Pojištění

Dobrý den, manipuloval jsem ručně s naloženým přívěsným vozíkem a ten mi vyklouzl z ruky, poškodil roh nárazníku stojícího dodávkového vozidla. Ruční manipulaci jsem dělal na tvrdém, ale nerovném (kameny) povrchu mírně se svažujícím. Zřejmě kolo vozíku najelo na kámen, který vozík otočil a jej neudržel. Došlo k poškození spodní části plastového rohu. K žádné další škodě nedošlo. Prosím jak postupovat a je možné nahlásit emailem? Děkuji a s pozdravem.

Dobrý den,

poškodil jste své vozidlo a škodu chcete proplatit z havarijního pojištění nebo jste poškodil cizí vozidlo a škoda se bude platit z povinného ručení?