Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17263, Nebankovní půjčka na rodičovské

Nebankovní půjčka na rodičovské, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
13.3.2022 Půjčka

Dobrý den, vzala jsem si půjčku u společnosti Flexfin. Neměla jsem na splácení, protože mi nepřišly peníze z úřadu. Tak jsem si to jen odložila. Po té mi zase nepřišly peníze, protože tam byl problém s podpisem. Jsem 18 dní po splatnosti a teď mi voalala paní, že na mě budou podávat oznámení za finanční podvod, že jsem uvedla, že mám 22 tis měsíčně a že jsem lhala. Ale samozřejmě jsem jim u podpisu smlouvy řekla, že jsem na rodičáku a mám příspěvky. Posilala jsem i vypis z účtu.. Mohou to na mě podat? Děkuji

Dobrý den,

a to Vám přijde rozumné si na rodičovské brát nebankovní půjčky? Z čeho byste je splácela? Flexfin má RPSN až 3113%. Tedy dnes si půjčíte 10 000 Kč a za tok vrátíte 321 300 Kč. Banka by Vám žádné peníze nepůjčila pro Vaše vlastní dobro. Nebankovky nemají morální problém dostat do doživotní exekuce matky na mateřské, nezaměstnané či seniory. Jestliže jste navíc v žádosti o úvěr uvedla chybné údaje o svých příjmech (byť jste ústně sdělila, že takové příjmy nemáte - to ale není prokazatelné), jedná se o úvěrový podvod. Pokud jste si splacení půjčky jednou odložila a ani podruhé jste nebyla schopna zaplatit (peníze tedy dlužíte již necelé 3 měsíce), může být aktuálně dlužná částka (jistina a příslušenství) velmi nepříjemným překvapením. Zkuste požádat o pomoc otce vašeho dítěte nebo třeba své rodiče.