Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #13420, Nebankovní půjčky a hypotéka

Nebankovní půjčky a hypotéka, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, chtel bych se vas zeptat, kdyz mam pujcene penize od Profi Credit okolo 100 000 Kc na 24 mesicu a v budoucnu bych chtel zadat o hypotecni uver, treba za 3 mesice, jestli to bude mit vliv negativni nebo ne. Dale jsem mel posledni 4 mesice minipujcky, vse jsem platit vzdy vcas a nebyl zadny problem. Otazka je, jestli to bude mit vsecko negativni vliv na zadost o hypotecni uver. Dekuji

Dobrý den,

malé a vysoce úročené nebankovní půjčky (byť řádně splácené) nejsou vaší nejlepší vizitkou. Dáváte tím bance signál, že těžko vycházíte s penězi, nemáte žádnou rezervu a musíte si tu a tam půjčovat pár stokorun. Hypotéka je milionový závazek na 30 let. Musíte banku přesvědčit, že ji budete schopen půjčené peníze vrátit.