Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #16167, Nepřišla nám platba od klienta

Nepřišla nám platba od klienta, Platba

22.12.2021 Platba

Dobrý den, máme problém a stále se nám ho nedaří vyřešit. Klientka nám zaslala platbu z Kanady v eurech na náš euro účet 2.12. a dodnes stále platba nikde. Zjistili jsme, že peníze drží korespondenční banka (Paribas) z neznámého důvodu. Nedaří se nám tato situace vyřešit. Můžete nám prosím poradit další postup? Děkuji

Dobrý den,

toto musí řešit klient, proč mu banky stoply jeho platbu. Pokud Vám klient nezaplatí (a je jedno z jakého důvodu), služby či zboží mu nedodávejte. Určitě za klienty neřešte jejich platební obtíže, jestli jim banky něco odeslaly či neodeslaly. Pro vás je rozhodující až připsaná platba na váš účet