Nespokojenost s bankou, Banka

14.9.2018 Banka

Vážený pane Jermáři, dovoluji si Vás kontaktovat jako odborníka na finanční trh. Rád bych Vás seznámil s nekalými praktikami bankovního domu Oberbank, které jsou zjevně zaměřené na obohacení a cílenou likvidaci, bez jakéhokoliv zájmu minimalizovat škody. Pokud byste měl zájem o tyto podklady a informace, budu velmi rád, dojde-li k jejich zveřejnění. Arogance vůči klientům a opovrhování klienty, zvláště pak českými, jejich diskriminace oproti klientům německým je neúnosná, což na spravedlivý finanční trh v žádném případě nepatří. Budu Vám vděčen, pokud bychom se mohli spojit i telefonicky. Jde o kauzu velmi složitou, která je již předána české i německé policii, rád bych Vás seznámil i s reakcí pracovníků banky, jde zde již i o vyhrožování a pomluvy. Z celé kauzy je mi opravdu smutno, zvláště pak s ohledem na současnou složitou dobu - vůbec nejde o banku, která je "trochu jiná", jak se uvádí v jejím mottu, jsou to opravdu arogantní lumpové, kteří se jen smějí slušným lidem do očí.

Dobrý den,

na trhu máme přes 30 bank. Nejste-li spokojen s přístupem Oberbank, není nic snazšího než přejít ke konkurenci. Je skutečně z čeho vybírat. Některé banky nabízejí vyšší úroky na spoření, jiné levnější úvěry. Další cílí na firemní klientelu, či mají rychlejší platební styk se zahraničím. Cítíte-li se poškozen či Vám byla způsobena škoda většího rozsahu, určitě má smysl věc eskalovat dohledovému orgánu nad bankami (ČNB) či podat trestní oznámení Policii ČR. Pokud se však jednalo pouze o arogantní chování pobočkových pracovníků, je mnohem jednodušší změnit banku.