Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #22527, Nestihl jsem vyčerpat hypotéku na rekonstrukci

Nestihl jsem vyčerpat hypotéku na rekonstrukci, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, mám hypotéku s úvěrem na rekonstrukci. Měl jsem na rekonstrukci 6 měsíců, ale nestíhám to. Banka teď chce po mně fotky a posudek odhadce. V tom oznámení je nějaký postih ve výši 499 Kč a to dvakrát - jak u úvěru tak v samotné hypotéce. Což není problém uhradit, ale rekonstrukci opravdu nestihnu, čeká mě výstavba nového štítu a to v zimě nezvládnu. Jinak samozřejmě ostatní věci jsou hotové. Nevím co mě čeká a jak mám tohle sdělit bance, že jsem v rejži. Ještě jsem zapomněl říci, že jsem refinancoval před 6 měsíci, jinak splácím řádně, žádné opoždění nikdy nebylo. A banka je Raiffeisenbank, velice děkuji za info.

Dobrý den,

kontaktujte prosím vaši banku, doložte požadované dokumenty (fotky aktuálního stavu, případně posudek odhadce) a domluvte se na řešení přijatelném pro obě strany (např. prodlouží doby čerpání).